Foodtruck festival | Boerderij De Boerinn

Boerderij De Boerinn, Mijzijde 6 3471 GM Kamerik.
tel: 0348 40 12 00 mail: [email protected]

Bedrijfsuitje deze winter? Winkelwagen

Zo haal je het meeste uit je bedrijfsfestival

Auteur: Hugo Oudejans

Steeds meer bedrijven kiezen voor een bedrijfsfestival als afsluiting van de zomer of start van het najaar. Maar hoe zorg je ervoor dat jouw bedrijfsfestival ook echt een onvergetelijke dag wordt? Het antwoord is simpeler dan je denkt: begin op tijd. Wie nu start met plannen voor september of oktober, heeft nog de benodigde ruimte om er echt iets bijzonders van te maken.

Het najaar als perfecte festivalmaand

Het najaar heeft meer te bieden dan je misschien denkt. September is vaak nog heerlijk warm en zonnig, ideaal om de buitenruimte op de boerderij optimaal te benutten. Denk aan een potje klompengolf, een workshop laser-kleiduif schieten of een uitdagend rondje poldersporten. Ook oktober verrast ons regelmatig met mooie dagen die zich perfect lenen voor buitenactiviteiten. En mocht het toch een beetje tegenvallen met het weer? Geen zorgen. Bij Boerderij De Boerinn beschikken we over maar liefst elf binnenruimtes, zodat het feest altijd door kan gaan.

Maar er is nog een reden waarom het najaar zo’n goed moment is voor een bedrijfsfestival: je hebt de tijd om het echt goed neer te zetten. Een geslaagd bedrijfsfestival is meer dan een feestje, het is een dag waarop je als organisatie laat zien dat je mensen waardeert. Dat vraagt om aandacht voor de sfeer, de activiteiten, het eten en de beleving als geheel. Wie nu begint met plannen, heeft de ruimte om dat zonder stress te doen.

Daag je vrienden of collega's uit tijdens een potje laser-kleiduiven schieten

Volledig naar wens samengesteld

Bij Boerderij De Boerinn denken we graag met je mee. Door de jaren heen hebben we een breed netwerk opgebouwd van dj’s, muzikanten, foodtrucks, stylisten en aanbieders van unieke activiteiten. Wil je de locatie volledig in jullie eigen huisstijl laten omtoveren? Dat kan! Of liever een dag opbouwen vanuit een plenaire bijeenkomst, via workshops naar een gezellige borrel met live muziek? Ook dat is mogelijk. Jij en je collega’s bepalen zelf hoe het festival eruitziet; wij zorgen er met onze eventmanagers voor dat het klopt.

Vroeg plannen, zorgeloos genieten

Nog een praktisch voordeel van vroeg plannen: je kunt de uitnodigingen ruim op tijd versturen. Zo kunnen collega’s een oppas regelen, eventuele afspraken verzetten en bovenal zorgeloos uitkijken naar de dag.

Benieuwd naar de mogelijkheden voor jouw bedrijfsfestival dit najaar? Neem dan gerust eens contact met ons op. Zo bespreken we samen hoe we er een onvergetelijke dag van kunnen maken!

Meer nieuws van 't erf

Stel je vraag

Stel hieronder jouw vraag en wij antwoorden binnen een dag op jouw vraag.
Liever direct bellen? Bel gerust naar 0348 - 401200

Blijf op de hoogte!

Ontvang kortingen, het laatste nieuws in onze maandelijkse nieuwsbrief in je mail:

Whatsapp for Business